Chci vyfrézovat a prodloužit komín.

Mnoho zákazníků se na nás obrací s tímto požadavkem. Mám krátký komín na požadované parametry kotle. Má délku 5m a měl by mít minimálně 7m. Jaké jsou možnosti? Chtěl bych dát komín  vyfrézovat vyvložkovat a prodloužit co nejlevnější.

Možností je více. Komín vyfrézovat a vyvložkovat v původním tělese, shodit původní čepici a nastavit požadovanou délku. Komín se dá prodloužit – nastavit z cihly, z tvárnic. Na ukončení zděného komínu se používají hotové betonové nebo keramické čepice.

Další možností je komín vyfrézovat a vyvložkovat v původním tělese a pokračovat takzvaným komínovým prodloužením, které je montované. Jedná se o třívrstvý nerezový izolovaný komín, který je konstrukčně vyroben pro účely prodloužení. Nerezový izolovaný komín je položen na původní čepici. V naší nabídce naleznete jednoprvkové více vrstvé komínové prodloužení. Ale také více prvkové izolované více vrstvé nerezové prodloužení které umožňuje prodloužení komínu o napr.2m, případně více. A také umožnuje doplňovat výšku. V případě zájmu zašlete email o komínové víceprvkové prodloužení. Více prvkové prodloužení se vyskladáva z nerezových více vrstvých nebo třívrstvých komponentů Izol, naleznete zde.

Nerezové jedno prvkové více vrstvé komínové prodloužení

Třívrstvý nerezový izolovaný komín se skládá z vnějšího obalu – nerezového pláště, druhá vrstva je izolace a vnitřní vrstva je nerezová roura. Cenově je volba třívrstvého nerezového komína mírně vyšší, ale rychlejší na montáž. Je ještě jedna možnost postavit komín nový …

Potřebujete poradit nebo si chcete objednat naše služby?

Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás. Rádi vám pomůžeme na tel.č .: 778 200 400 nebo 776 025 470 na mailem: info@frezovani-kominy.cz

 

Share:

Přidejte váš komentář

Zanechte komentář